Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Piknik Archeologiczny w Juraparku w Krasiejowie już 25 i 26 czerwca. Mamy dla Was rodzinne zaproszenia

Facebook Twitter

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy w klimatach prehistorycznych na Drugi Piknik Archeologiczny, który będzie miał miejsce w Juraparku W Krasiejowie w dniach 25-26 czerwca. Dla celów pikniku zostanie zbudowana rekonstrukcja paleolitycznej wioski wraz z mieszkańcami. Będziemy mogli zobaczyć sceny z codziennego życia ludzi sprzed kilkunastu tysięcy lat.

fot. materiał organizatora

Ludzie epoki lodowcowej pokażą wszystkim chętnym jak wykonywali narzędzia z krzemienia i rogu, jak szyli ubrania, rozniecali ogień i gotowali swoje posiłki z naturalnych składników jakie można było zdobyć w zamierzchłych czasach.

Wszystkie te atrakcje będą odbywały się w rytmie mistycznych dźwięków didgeridoo – specjalnie na tę okazję przyjadą osoby będące wirtuozami tych antycznych instrumentów. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w warsztatach archeologicznych prowadzonych przez grupę Praosda Rydno i naszych.

Te oraz wiele innych atrakcji na pewno sprawią, że przygody jakie przeżyjecie na Pikniku Archeologicznym zapamiętacie na zawsze. Zapraszamy gorąco i prehistorycznie!

Będziemy rozdawać rodzinne zaproszenia na to wydarzenie!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj