Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pierwsze kryte baseny w Częstochowie po ponad rocznej przerwie zaczną działać w Dzień Dziecka

Facebook Twitter

KB i Sienkiewicz - tak, ale Park Wodny - nie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od 1 czerwca otwiera kryte pływalnie. Obiekty przy al. Niepodległości i przy Al. NMP przeszły ostatnie przygotowywania do ponownego przyjęcia klientów.

Juan Emilio López Gallardo/ Pixabay

Po ponad rocznej przerwie:

Pływalnia kryta „Sienkiewicz” będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00, a w soboty, niedziele i święta od 8:00 do 20:00 i od 1 czerwca wszystkie godziny dla klientów indywidualnych będą już ogólnodostępne. Z kolei pływalnia przy al. Niepodległości będzie funkcjonować od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 22:00, a w soboty, niedziele i święta od 8:00 do 20:00. Obiekt jest wykorzystywany głównie przez grupy zorganizowane.

Jak mówi Łukasz Stacherczak z biura prasowego Urzędu Miasta, więcej godzin ogólnodostępnych dla mieszkańców znajdziemy w harmonogramie Sienkiewicza. Dostępne godziny przy al. Niepodległości będą opublikowane już wkrótce. W tej sprawie warto śledzić ogłoszenia MOSiR-u. Pamiętajcie o zasadach sanitarnych wybierając się na basen:

Przypomnijmy, że oba obiekty będą funkcjonować zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie stosowania ograniczeń sanitarnych. Więcej informacji, w tym regulaminy, cenniki czy numery telefonów dostępne są na stronie www.mosir.pl w zakładce obiekty

– informował nas w sprawie ponownie otwarcia basenów – Łukasz Stacherczak z częstochowskiego magistratu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj