Pewna wygrana siatkarzy Exact Systems Norwida w 1 lidze

Exact Systems Norwid w sobotę potrzebował tylko 82 minut, by pokonać Olimpię Sulęcin i zdobyć 3 punkty w Tauron 1 Lidze.

Działacze, trenerzy i kibice Exact Systems Norwida liczyli w sobotę na 3 punkty i się nie zawiedli. Drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i pokonała niżej notowaną Olimpię Sulęcin 3:0. Nie jest to przypadek. Częstochowscy siatkarze przed meczem z Olimpią mieli na koncie 11 zwycięstw i chcieli swój dorobek zwiększyć o kolejną wygraną. Dali radę. Z rywalami uporali się w 82 minuty.

Gospodarze z łatwością wygrali pierwszego i drugiego seta. Zdecydowanie lepiej zagrywali i przez to mogli ustawiać szczelny blok, albo wyprowadzać skuteczne kontry. Jedynie w 3. secie Exact Systems Norwid miał trochę problemów z zawodnikami Olimpii, którzy niespodziewanie

Exact Systems Norwid Częstochowa – Olimpia Sulęcin 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Szewczyk, Usowicz, Wasilewski (libero) – Biliński, Walczak, Franczak, Kopyść (libero).