Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Park Wodny Częstochowa ma rok i zachęca do wspólnego świętowania. W weekend atrakcje

Facebook Twitter

W najbliższy weekend (3-4.09) częstochowski Park Wodny będzie hucznie świętować swoje pierwsze urodziny. W ciągu dwóch dni na przybywających gości czekać będzie wiele atrakcji.

To wodne rozrywki, ale nie tylko, specjalne niespodzianki w aquaparku pojawią się dla bywalców saunarium:

Mateusz Wierzbicki: Pierwsze urodziny przed nami, właśnie w Parku Wodnym będziemy świętować. Obiekt chyba przyjął się w naszym mieście, widząc po frekwencji osób, jakie z niego korzystają. My też staramy się dla Państwa różne atrakcje w postaci poczęstunku, jakichś niespodzianek oraz zajęć sportowych, animacji, zabaw, dmuchanego toru przeszkód, seansów saunowych z niespodzianką, także jest tych atrakcji całe mnóstwo

– przybliża Mateusz Wierzbicki, dyrektor Parku Wodnego w Częstochowie. Głównym punktem programu urodziny będzie Pool Party, basenowa dyskoteka ma szansę przyciągnąć uwagę zarówno dorosłych jak i dzieciaków:

Mateusz Wierzbicki: Dyskoteka w wodzie, chyba pierwsza w Częstochowie. Będą pokazy tańca typu hula, samba, charleston. Na pewno atrakcji nie zabraknie w tym dniu. Sama impreza Pool Party będzie od godz. 2o:00 do godz. 22:00, natomiast o 19:00 jest Pool Party Kids, także też zapraszamy wszystkie dzieci

– dodaje Mateusz Wierzbicki. Park Wodny został otwarty po serii lockdownów. Po słabym początku i opóźnieniu otwarcia o blisko rok, teraz to miejsce zyskuje na popularności. Szczegółowy program urodziny znajdziecie na stronie częstochowskiego MOSIR-u.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023