Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ostatni przedświąteczny weekend pełen będzie wydarzeń sportowych

Facebook Twitter

Piłkarzom Rakowa w sparingach kibicowaliśmy na odległość, ale w Częstochowie w kolejnych dniach dużo okazji do wsparcia sportowców, którzy zagrają na miejscu - w Częstochowie.

fot. Pixabay

W piątek (16.12.) coś dla fanów tenisa stołowego: w ramach Ekstraligi Kobiet zawodniczki Bebetto AZS UJD Częstochowa – podejmą rywalki AZS-u Łomża. Te rozgrywki śledzić można w Akademickim Centrum Sportu od godz. 18:00.

Kobiecej siatkówce kibicujemy z kolei w sobotnie popołudnie w hali przy Rejtana. W rozgrywkach I ligi w piłce siatkowej pań Częstochowianka podejmie drużynę z Białegostoku. Pierwszy gwizdek o godz. 14:00.

W HSC przy Żużlowej od 17:00 za to wraca Tauron 1.Liga piłki siatkowej mężczyzn. To starcie między Exact Systems Norwidem Częstochowa, a Gwardią Wrocław.

W tym samym miejscu z kolei przez całą niedzielę będą rządzić sporty walki, a konkretniej taekwondo. Od godz. 9:00 zaplanowano bowiem przedświąteczne wydarzenie, XIV Gwiazdkowy Puchar Orientu w tej dyscyplinie. Będzie efektownie i na pewno ciekawie.

Zapraszamy do kibicowania

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2023