Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ossona Cup’2013. Pierwsza runda w maju

Facebook Twitter

Na częstochowskiej Górze Ossona będą się ścigać. Cykl biegów górskich w naszym mieście to nowość, która może zainteresować i amatorów joggingu, i uprawiających nordic walking. Organizatorzy zawodów zapraszają wszystkich miłośników amatorskiego sportu. Inauguracja jeszcze w maju.

Mamy Bieg Częstochowski, który organizują Zabiegani, my do tej pory robiliśmy bieg na Pustyni Siedleckiej i stwierdziliśmy, że w Częstochowie brakuje czegoś. Coraz więcej osób biega, coraz więcej osób chce się sprawdzić, nie każdy ma ochotę biegać po asfalcie. Dużo osób już biega w tym terenie, na Ossonie, można spróbować, 4 kilometry spacerkiem to jest 40 minut a limit czasu na wszystkie dystanse to 2 godziny. Są dwie formy zgłoszeń: on-line przez stronę internetową biurozawodow.pl do czwartku przed każdą rundą. Przed pierwszą rundą do 22 maja można się zgłosić na cały cykl.

Mówił organizator cyklu Łukasz Malec ze Stowarzyszenia Miasto Sportu. Łącznie zaplanowano 6 rund, a udział w zawodach może wziąć każdy, wystarczą dobre chęci. Pierwszy start 26 maja o 10.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022