Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Organizują kulturalne wydarzenia z dochodem na rzecz Ukraińców

Facebook Twitter

Inicjowane są kolejne wydarzenia artystyczne na rzecz ukraińskiego narodu. Tylko w najbliższy weekend w naszym regionie odbędą się trzy takie koncerty charytatywne, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc wschodnim sąsiadom. Jeden z nich w Kłobucku, drugi w Częstochowie, trzeci we Wręczycy. Co nas kulturalnego czeka?

fot. Pixabay

Pierwszy z koncertów odbędzie się w piątek w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku. Na scenie pojawią m.in. Amelia Cierpiał, Zespół „The Love”, czy „Kapela u Andrzeja”. Impreza rozpocznie się o 18.00, a bilety mają formę pomocowych cegiełek.

fot. facebook.com/mokklobuck

Drugie wydarzenie również na rzecz Ukrainy 26 marca w Częstochowie, w siedzibie Muzeum Monet i Medali. Inicjatorem wydarzenia jest znany u nas muzyk – Robert Madziarz, który też wystąpi wśród gości przed publicznością. Udział zapowiedzieli też m.in. zespoły: Ampera, Milsen czy Dzika Plaża. Podczas koncertu odbędą się ponadto licytacje przekazanych pamiątek. Bilety wstępu a jednocześnie cegiełki pomocowe dostaniemy dopiero przed imprezą. Wspomniany koncert w sobotę o 18:00.

fot. facebook.com/jp2muzeum

W piątek (25.03) na specjalny koncert „Dzieciom Ukrainy” na stadion sportowy we Wręczycy Wielkiej zaprasza z kolei starosta kłobucki Henryk Kiepura.

fot. facebook.com/sokolwreczycawielka/

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj