Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

OPK Gaude Mater zaprasza na spotkanie z Jakubem Żulczykiem

Facebook Twitter

Uznany autor, jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach polskich pisarzy Jakub Żulczyk, ze spotkaniem autorskim znów w Częstochowie.

fot facebook.com/opkgaudemater

Będzie można zadać pytanie czy zdobyć autograf, zapowiada dyr. Ośrodka Promocji Kultury Gaude Mater – Robert Jasiak.

Robert Jasiak: W ramach spotkań literackich, Jakub Żulczyk spotka się ze swoją publicznością, czyli fanami literatury. Pisarz, scenarzysta, dziennikarz, amerykanista, współtwórca seriali „Belfer” i „Ślepnąc od świateł”. Jakub Żulczyk pisał m.in. do Tygodnika Powszechnego i Wprost. Możecie go Państwo znać z takich powieści jak: „Czarne Słońce” czy „Wzgórze Psów”.

Będzie o popularnych książkach z poprzednich lat, ale i ostatniej powieści autora. Pojawią się pytania o seriale oparte na prozie Jakuba Żulczyka. Wejście na spotkanie jest bezpłatne, warto pamiętać, że ośrodek przy Dąbrowskiego 1 dysponuje ograniczoną liczbą miejsc:

Robert Jasiak: To spotkanie w ośrodku będzie otwarte, wstęp jest wolny, ale jak wiemy Jakub Żulczyk gromadzi zawsze szeroką publiczność, dlatego zachęcam do tego aby przyjść wcześniej i zająć miejsca, bo mamy ich tylko 50. Oczywiście, osoby, które nie dostaną się na spotkanie będą mogły poczekać na koniec i dostać autograf czy porozmawiać z autorem. Gorąco zachęcam, bo to jeden z najwybitniejszych pisarzy młodego pokolenia.

Początek w piątek (07.10.) o godz. 19.00. Autorskie spotkanie polecał Robert Jasiak.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024