Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

OKF nadal działa i zaprasza

Facebook Twitter

W Radiu Jura - czas na dziesiątą muzę. Zapraszamy do do OKF-u, oczywiście w jego cyfrowej wersji. Kto lubi wielki ekran, ale tym razem na nieco mniejszym ekranie... to proszę bardzo. Jest taka możliwość.

Co prawda sala nasza jest zamknięta, ale działamy jak najbardziej, działamy wirtualnie. Można powiedzieć, że mamy swoją salę wirtualną, więc zapraszamy na tę salę wirtualną przez platformę mojeekino.pl. Można tam nie tylko obejrzeć świetne filmy, ale również właśnie wesprzeć nasze kino. Na platformie są 43 kina, jednym z nich oczywiście jesteśmy my i część środków ze sprzedaży biletów właśnie trafia do kin studyjnych. Bardzo prosimy o wybór przy zakupie biletów naszego kina, wtedy te środki trafiają konkretnie do nas.

Zapraszała Małgorzata Stasikowska- Lis. A już w niedzielę 31 stycznia na platformie mojeekino.pl będzie można zobaczyć film pt. „Szarlatan” w reżyserii Agnieszki Holland. Z kolei najmłodsze dzieci – choć już wróciły do szkół – mogą oglądać ,,Bajki z Polski na ferie” aż do 11 lutego. Więcej o propozycjach OKF znajdziecie na stronie internetowej kina.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj