Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ogromne zainteresowanie fanów finałem Fortuna Pucharu Polski. Klub tłumaczy długie kolejki

Facebook Twitter

Przez pandemię – fanom Rakowa niebyło dane zobaczyć zeszłorocznego finału Pucharu Polski w Lublinie, gdzie czerwono-niebiescy wygrali z Arką Gdynia. Teraz Raków powalczy z Lechem Poznań. Zainteresowanie meczem 2 maja na Narodowym jest ogromne.

Na tyle duże, że dotarły do nas sygnały o wielogodzinnym oczekiwaniu na odbiór biletów w kasach Rakowa. Informowała nas o tym słuchaczka:

Kupowaliśmy bilety przez internet i staliśmy 3 godziny za biletami.

Klub przeprasza razem ze Stowarzyszeniem Wieczny Raków za długie kolejki. Otwiera swoje punkty i przedłuża godziny pracy, aby usprawnić cały proces odbioru wejściówek na wyczekiwany mecz. Wyjaśnia Michał Szprendałowicz, rzecznik częstochowskiego klubu:

Jest małe zamieszanie, ale bardziej użyłbym słowa: poruszenie i ogromne zainteresowanie. Organizatorem wyjazdu jest stowarzyszenie kibiców Wieczny Raków, to historyczny wyjazd na Narodowy, na ten wyjazd pojedzie 10 tysięcy kibiców z Częstochowy, mierzymy się z tym po raz pierwszy. Odbiór biletów dla 10 tysięcy osób, to problem logistyczny, nie jesteśmy w stanie tak tego usprawnić, by odebrać bilet bez oczekiwania.

Gdy fani futbolu mogą wrócić na stadiony, nie chcą oczywiście stracić szansy aby zobaczyć na żywo częstochowian broniących tytułu.

Mamy w Częstochowie nadzwyczajne zainteresowanie kibiców tym wydarzeniem

– mówi rzecznik Rakowa:

Jak dodaje rzecznik Rakowa Częstochowa, bilety można wciąż jeszcze odbierać, osoby spoza miasta mogą to również zrobić na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bilety można odbierać codziennie, aż do soboty. Kasy są czynne codziennie, od 10.00 do 21.00, natomiast przedłużamy ten czas otwarcia do ostatniego klienta. Jeśli już ktoś stoi w kolejce to go obsługujemy. Osoby spoza Częstochowy, mogą odebrać bilety na Stadionie Narodowym na specjalnie przygotowanym stoisku.

Raków będzie bronił tytułu z Lechem Poznań 2 maja o godz. 16.00.

Macie bilety? Czekacie na mecz?

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj