Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Oferta systemów pomiarowych firmy ITA [materiał partnera]

Facebook Twitter

Systemy pomiarowe stanowią bardzo ważny element w procesie kontroli jakości wielu przedsiębiorstw produkcyjnych. To dzięki nim można sprawdzić, czy dany produkt spełnia kryteria specyfikacji, które zawarte są w dokumentacji.

Aby mieć pewność, że system pomiarowy daje nam precyzyjne i prawidłowe wyniki, musi być dobrze dobrany pod aplikacje klienta, odpowiednio skonfigurowany i skalibrowany. Współczesne urządzenia pomiarowe, aby zapewnić wiarygodność uzyskiwanych wyników wymagają regularnej konserwacji, obsługi serwisowej oraz wzorcowania.

Systemy pomiarowe ITA

Firma ITA działa w naszym kraju już od ponad dwóch dekad. Przez cały ten czas na współpracę z nią zdecydowało się bardzo dużo większych i mniejszych przedsiębiorstw, co pozwoliło na zebranie olbrzymiego doświadczenia. W jej ofercie znajduje się szeroki wybór systemów pomiarowych od cenionych, światowych producentów z branży metrologicznej.

Co można znaleźć wśród propozycji, które przygotowała dla swoich klientów ITA? Są to m.in.: skanery 3D (https://www.ita-polska.com.pl/systemy-pomiarowe/skanery-3d), tomografy rentgenowskie (CT) (https://www.ita-polska.com.pl/systemy-pomiarowe/tomografy-rentgenowskie), kabiny rentgenowskie, współrzędnościowe, maszyny pomiarowe, profilometry i konturografy, urządzenia do badania odchyłek kształtu, optyczne systemy oceny stanu powierzchni, skanery elementów obrotowych, mikroskopy, projektory pomiarowe, optyczne maszyny pomiarowe 3D, spektrometry, dyfraktometry rentgenowskie, mierniki grubości powłok, twardościomierze, systemy pomiaru siły i momentu, maszyny wytrzymałościowe, urządzenia do badania żywności, optyczne systemy pomiaru deformacji 3D (DIC) i wiele innych.

Jak więc widać, oferta jest bardzo złożona i zawiera szeroką gamę urządzeń pomiarowych wykorzystujących różne techniki pomiarowe począwszy od prostych pomiarów geometrii po zaawansowane techniki analizy wad ukrytych za pomocą tomografii rentgenowskiej. Każdy zainteresowany profesjonalnymi systemami pomiarowymi z pewnością znajdzie urządzenia, które spełnią jego oczekiwania.

Dlaczego warto postawić na firmę ITA?

Urządzenia i systemy pomiarowe muszą gwarantować dokładność i precyzję. Tylko wtedy korzystający z nich specjaliści będą mieli pewność, że wyniki badań będą zgodne z rzeczywistością. Właśnie takie urządzenia oferuje firma ITA. Dzięki jej doświadczeniu i wiedzy nie musisz obawiać się, że coś pójdzie nie po Twojej myśli.

Nie bez powodu firmie zaufało już ponad 5000 klientów z wielu branż przemysłu i nauki (chodzi m.in. o przemysł samochodowy, lotniczy, zbrojeniowy, narzędziowy, kolejowy, tworzyw sztucznych i wiele innych.). Nie byłoby to możliwe bez wiedzy pracujących na rzecz ITA specjalistów, a w tym inżynierów, techników i naukowców. Dochodzi do tego wszechstronność oparta na szerokiej ofercie produktów oraz badań. Natomiast, indywidualne podejście do klienta pozwala odkrywać właściwe rozwiązania.

Warto jest odwiedzić ich stronę internetową i zapoznać się z ofertą.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj