Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Od dzisiaj lodowisko miejskie znów otwarte!

Facebook Twitter

Tafla miejskiego lodowiska od dziś (12.02) znów po przerwie dostępna dla łyżwiarzy. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otwiera je w reżimie sanitarnym, znanym już miłośnikom ślizgów od grudnia.

fot. anncapictures/ Pixabay

Wznowienie zimowego sezonu odbywa się też z nowinkami technicznymi…

Zachęcamy do kupowania biletów głównie przez internet. Taka nowość, w porównaniu do grudnia, że trzeba było dzień wcześniej kupić te bilety, teraz będzie można kupować już w danym dniu, nie stojąc w kolejce, nawet przy pomocy telefonów. Wchodzimy od Boya-Żeleńskiego, wiadomo przejścia przez budynek w reżimie sanitarnym, czyli dezynfekcja rąk, maseczki. Na trybunach jest przebieralnia i wchodzimy na taflę. Zalecamy maseczki, ale nie wymagamy.

Jak mówi Marcin Mazik, na tafli lodu będzie mogło jednocześnie przebywać 180 osób. Ewentualne ograniczenia mogą wprowadzić nowe rządowe rozporządzenia w tej sprawie…

Działamy tak, jak działaliśmy. Jeżeli chodzi o te główne założenia – wypożyczalnia nieczynna, szatnie, nie można wypożyczyć łyżew, kasków ani stojaków do nauki jazdy. Ślizgi godzinowe, pół godziny przerwy na kosmetykę lodu. Po skończonych ślizgach i przebraniu się opuszczamy budynek. Jeżeli pojawią się nowe wytyczne to będziemy reagować na bierząco.

Pamiętajcie: ślizgi na częstochowskim lodowisku są w trybie godzinnym, o szczegółach fanów łyżew informuje szczegółowo w regulaminie MOSiR. Na lód od 12 lutego zapraszał Marcin Mazik.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj