Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Od dziś (12.10) kolejne zmiany w magistracie, które ucieszą petentów

Facebook Twitter

Jeśli planujesz załatwić sprawę w Urzędzie Miasta od 12 października, we wtorki, wydłuży się czas pracy referatów Komunikacji oraz Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludności. Będzie też działał punkt informacyjno-konsultacyjny.

Referaty Wydziału Spraw Obywatelskich znajdujące się w budynku przy ul. Waszyngtona 5 będą przyjmować interesantów w każdy wtorek od 7.30 do 17.00. Nadal jednak obowiązuje telefoniczne umawiania wizyt (nie dotyczy odbioru dowodów osobistych).

W tych samych godzinach, w każdy wtorek, będzie pracował punkt informacyjno-konsultacyjny Urzędu Miasta, także w budynku przy ul. Waszyngtona 5. Punkt, tak jak do tej pory, będzie zajmował się udzielaniem informacji dotyczących funkcjonowania jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta oraz sposobu załatwiania spraw, wydawaniem druków i formularzy niezbędnych do załatwiania spraw w urzędzie oraz udzielaniem ogólnych informacji o sposobie ich wypełnienia.

Biuro Prasowe UM przypomina, że od 4 października interesanci mają możliwość złożenia pism lub korespondencji w Kancelarii w budynku głównym Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13, która jest czynna w godz. 7:30 – 15:30.
W tych samych godzinach czynne jest biuro podawcze Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Focha 19/21. W USC interesanci mają możliwość złożenia korespondencji związanej z aktami stanu cywilnego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022