Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Obiekty MOSiR-u polecają się na święta

Facebook Twitter

W okresie świątecznym i w przerwie przed Nowym Rokiem warto zadbać o formę. Do pływania, wyjścia na lodowisko czy do sauny zachęca MOSiR. Sprawdziliśmy więc, które z obiektów sportowo-rekreacyjnych będzie można odwiedzić w tych dniach. 

Trwa przedłużony majowy weekend! Czy możemy skorzystać z miejskich pływalni?

Dla pływających, trenujących regularnie otworzą się baseny KB czy Sienkiewicz, ale nie we wszystkie dni. Pływalnia kryta przy IV Liceum będzie w Wigilię czynna do południa, pozostanie zamknięta w świąteczne dni, ale między świętami znów zaprasza bywalców. Podobny grafik dotyczy pływalni przy al. Niepodległości. Baseny można odwiedzić też w święto 6 stycznia.

Park Wodny pozostanie nieczynny tylko 25 grudnia, w drugi dzień świąt, będzie można pływać rodzinnie czy np. wypocić zbędne kilogramy w saunie. 1 i 6 stycznia te atrakcje też pozostaną dostępne.

Na łyżwy wybieramy się za to dopiero po Wigilii i pierwszym dniu świątecznym. Lodowisko przy Boya-Żeleńskiego otworzy swoje drzwi 26 grudnia, pozostanie czynne między świętami i ma działać bez przeszkód też w Nowy Rok.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2023