Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

O przyjaźni i tolerancji farbami i kredkami – plastyczne zaproszenie dla przedszkolaków od MOPSu

Facebook Twitter

“W przyjaźni wszyscy jesteśmy pełnosprawni”. To hasło przyświecające konkursowi plastycznemu, który poleca częstochowski MOPS wraz z Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie.

fot. Pixabay

To propozycja dla dzieci, propagująca takie wartości jak: przyjaźń, tolerancja i szacunek dla osób z niepełnosprawnością.

Czekamy na prace w formacie A4 wykonane na papierze, technika wykonania – płaska, czyli farby plakatowe, akwarele, rysunek kredką, ołówkiem, kolaż, a może jakiś inny pomysł – na nie też czekamy. Prace konkursowe można dostarczać do 8 października na adres Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie w Częstochowie- tymczasowa siedziba mieści się przy ul. Legionów 50. Proszę pamiętać, że liczy się data wpływu

– do udziału zachęca Olga Dargiel – rzecznik MOPS-u. Prace konkursowe znajdą się później na specjalnej wystawie pokonkursowej. Oczywiście dla maluchów przewidziano nagrody. Do rysowania czy malowania na temat przyjaźni zachęcamy częstochowskie przedszkolaki:

Karta zgłoszeniowa stanowi załącznik do regulaminu konkursu i można ją pobrać na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie. Zapraszamy wszystkie przedszkola, a przede wszystkim przedszkolaków do udziału w konkursie. Wirtualna wystawa prac zostanie zaprezentowana w czasie dni otwartych Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, które planowane są na 18 i 19 października.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie, konkurs plastyczny polecała Olga Dargiel.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021