Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowy urodzinowy konkurs Radia Jura! Zrobimy dla Was imprezę!

Facebook Twitter

Wszystko zaczęło się 10 stycznia 2011 roku! Od tamtej pory nieprzerwanie i codziennie przekazujemy najważniejsze wiadomości z miasta, regionu, z kraju i ze świata! A wszystko przy Muzyce Wybranej dla Ciebie! Po prostu gramy w Częstochowie już od 5 lat!

Z okazji tak wyjątkowej rocznicy Radia Jura, przygotowaliśmy specjalny konkurs. Szczególnie dla tych słuchaczy, którzy tak jak my, urodzili się w styczniu lub chcą sprawić niespodziankę swoim bliskim albo znajomym urodzonym w tym miesiącu!

  • Nagrodą będzie wizyta ekipy Radia Jura u wybranego jubilata, połączona z dostarczeniem cateringu niezbędnego do zorganizowania imprezy dla 20 osób! Przygotujemy cztery takie imprezy w styczniowe weekendy: 8-9.01.; 15-16.01.; 22-23.01. oraz 29-30.01.!
  • Od 21 grudnia uruchomiliśmy adres mailowy: impreza@radiojura.pl i pod tym właśnie adresem czekamy na zgłoszenia słuchaczy, którzy chcieliby świętować urodziny swoje lub swoich bliskich/znajomych, w wybraną sobotę stycznia z Radiem Jura.Wybierzemy maile najciekawsze i najbardziej oryginalne – musicie nas przekonać, dlaczego to właśnie Wy powinniście zwyciężyć!

do konkursu może być zgłoszona tylko osoba, która najpóźniej w dniu odbioru nagrody ukończyła 18 rok życia

mail zgłoszeniowy powinien zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres oraz datę  urodzin osoby zgłaszanej do konkursu (czyli
obchodzącej urodziny) oraz imię, nazwisko i numer telefonu osoby, która zgłasza jubilata

warunkiem zwycięstwa jest okazanie dowodu osobistego potwierdzającego datę urodzin zwycięzcy

nagroda może być dostarczona tylko pod wskazany adres, będący miejscem oddalonym maksymalnie 30 kilometrów od Częstochowy

osoba, która wygra w konkursie wyraża zgodę na przeprowadzenie relacji audio i video z imprezy będącej Nagrodą w konkursie i zamieszczenie materiałów audio i video na antenie Radia jura 93,8 FM oraz na stronie www.radiojura.pl.

Więcej wymogów regulaminowych znajdziecie TUTAJ!

Partnerem zabawy jest HOTEL RESTAURACJA ZORNICA, Poczesna, ulica Spadowa 4, przy trasie DK 1, obok salonu Mercedes Benz. www.zornica-hotel.pl!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lipca 2024