Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowy Outlet Kosmetyczny w Megasamie, poziom -1 [MATERIAŁ PARTNERA – VIDEO]

Facebook Twitter

OUTLETY KOSMETYCZNE od kilku lat stały się marką rozpoznawalną wśród mieszkańców Częstochowy i regionu. Sklepy przyciągają klientów bardzo niskimi cenami i ciągłymi promocjami na wszelkiego rodzaju artykuły kosmetyczne, chemię i akcesoria. W lipcu w Domu Handlowym MEGASAM, na poziomie -1 został otwarty największy spośród wszystkich działających na Śląsku Outletów Kosmetycznych, o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych.

Tak prezentuje się największy w Częstochowie i regionie OUTLET KOSMETYCZNY, w Domu Handlowym MEGASAM (Aleja Wolności 3/5), poziom minus 1:

OUTLET KOSMETYCZNY w Megasamie poziom minus 1 to największy lokal spośród sieci Outletów w Częstochowie i na Śląsku. Ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni daje kupującym wielką swobodę w poruszaniu się po sklepie. Duża przestrzeń to również gwarancja zachowania bezpiecznego dystansu między klientami, co jest niezwykle istotne w dobie trwającej pandemii. Sklep spełnia w ten sposób wszystkie wymogi zalecane przez sanepid, zapewniając kupującym bezpieczeństwo.

OUTLETY KOSMETYCZNE przyciągają klientów bardzo niskimi cenami i ciągłymi promocjami na wszelkiego rodzaju artykuły kosmetyczne, chemię itp., które można kupić dużo taniej niż w wielkich sieciach sklepów z tej branży.


Outlety Kosmetyczne znajdują się na Śląsku – Bytom, Gliwice, Katowice, w Zagłębiu – Sosnowiec, w Kłobucku, Praszce, Wieluniu, Blachowni, Lublińcu i oczywiście w Częstochowie: w Megasamie (Aleja Wolności 3/5), Sezamie (ul. Jagiellońska 3/9), ul. Mościckiego 13 (Parkitka), Czecha 21 (Północ).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2020