Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowe dalekie loty z Pyrzowic dla przedłużenia sezonu turystycznego także w zimie

Facebook Twitter

Nadal jeszcze planujemy wakacje za granicą, głównie w Chorwacji, jak informują o najpopularniejszych kierunkach biura podróży. Część z nas urlopowe wyjazdy przesunie jednak na zimę.

fot. gellinger / pixabay.com

Wówczas słonecznej pogody będzie można poszukać w dalszych rejonach świata, niż tylko południowa Europa, informuje przedstawiciel lotniska w Pyrzowicach. Trwają tutaj przymiarki do nowych kierunków lotów:

W nadchodzącym sezonie zimowym oferta wakacji z wylotem z Katowic Airport poszerzy się o kolejne dwa dalekodystansowe, bezpośrednie kierunki tj. o Kubę i Tajlandię. Zgodnie z zapowiedziami biura podróży, pierwszy lot do Varadero na Kubie zostanie obsłużony 6 listopada br., z kolei inaugurację Bangkoku w Tajlandii zaplanowano dwa dni później, czyli na 8 listopada. Obydwa kierunki obsługiwane będą z Pyrzowic do połowy marca 2022.

Jak zapowiada Piotr Adamczyk, rzecznik lotniska w Pyrzowicach, to propozycja dla osób, które będą chciały zaznać letniej pogody w środku zimy w Polsce. Co ważne do odległej Tajlandii czy na Kubę polecimy z Katowice Airport bez przesiadek:

Tajlandia i Kuba to kolejne czarterowe, bezpośrednie dalekodystansowe trasy z Pyrzowic na sezon zima 2021/2022. Oprócz nich dostępne są także Meksyk, Dominikana i Malediwy. Wszystkie połączenia obsługiwane będą za pomocą bazującego w Katowice-Airport Boeinga 787 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT.

Do zainteresowania urlopowymi przelotami w bardziej egzotyczne rejony globu, zachęcał rzecznik z Pyrzowic Piotr Adamczyk.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj