Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowa organizacja ruchu i utrudnienia w rejonie Traugutta. Gdzie jeszcze trzeba uważać?

Facebook Twitter

Pamiętajcie - dużych remontów na częstochowskich drogach mamy kilka. Przypominamy nie tylko gdzie należy uważać i uzbroić się w cierpliwość, ale też przede wszystkim - gdzie pojawiły się nowe zmiany w ruchu.

Nowe komplikacje kierowcy odczują w rejonie Kiedrzyna. Tutaj trwa inwestycja odwodnieniowa, budowana jest kanalizacja deszczowa i przebudowa drogi. Dlatego od poniedziałku 17 stycznia do odwołania MZD wprowadziło tymczasową organizację ruchu. Zamknięty jest wlot z Ludowej i Łódzkiej w Traugutta, nie wjedziemy też w rejon prac z bocznych uliczek: Mierosławskiego, Kołakowskiego i Grochowskiego.

Nadal najbardziej dokuczliwy z remontów dotyczy przebudowy al. Wojska Polskiego od al. Jana Pawła II do Rakowskiej. Miejski odcinek ma kilka organizacji ruchu na poszczególnych fragmentach, np. jadąc od Północy musimy dojechać do ul. Krakowskiej, aby zjechać w kierunku galerii. Warto o tym pamiętać, bo od strony Śródmieścia stale korkują się ulice Wilsona, Katedralna i Krakowska.

Prace trwają w dzielnicy Mirów: chodniki przed dojazdem do rynku utrudniają poruszanie się ulicą Mirowską, w przebudowie przez dłuższy czas pozostanie ulica Złota.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022