Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

„Norwid” i „Częstochowianka” ogłosiły nabory do zespołów młodzieżowych

Facebook Twitter

Na szczęście koronawirus nie zabrania marzyć. Dlatego jeśli chcecie zostać w przyszłości Mistrzami Świata jak Bartosz Kurek i Mateusz Bieniek oraz grać w halach na całym świecie przy pełnych trybunach, to jest okazja żeby zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

fot. mat. prasowy
fot. Marek Osuchowski/mat. prasowy

„Norwid” poszukuje młodych adeptów siatkówki, którzy chcieliby połączyć naukę ze sportem. W rekrutacji do powstającej w IX Liceum klasy sportowej mogą wziąć udział chłopcy z rocznika 2005. Ponadto „Norwid” poszukuje młodych siatkarzy do dwóch grup młodzieżowych. Pierwszą nich jest „kadet” czyli rocznik 2004, a druga to grupa „Junior” czyli rocznik 2002 i 2003. Podobne nabory, tyle że dla dziewczynek ogłosiła „Częstochowianka”. Jeśli kochacie siatkówkę i chcecie dalej się rozwijać, to do klubu mogą zgłaszać się osoby z rocznika 2005. Oprócz tego, „Częstochowianka” poszukuje młodych siatkarek z roczników 2003 i 2004.

Termin treningu otwartego oraz testów do klubów zostanie podany po unormowaniu się sytuacji epidemicznej. Więcej informacji nt. naborów znajdziecie na stronach internetowych częstochowskich klubów.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj