Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Norwid Częstochowa pożegnał się z Pucharem Polski

Nie mamy dobrych wieści z siatkarskich parkietów dla naszych kibiców. Norwid Częstochowa odpadł z Pucharu Polski. W ćwierćfinałowym spotkaniu przegrał na wyjeździe z Bogdanką Lublin 0:3.

fot. FB Norwid Częstochowa
fot. FB Norwid Częstochowa

Szacowany czas czytania: 00:31

Norwid Częstochowa kończy przygodę z Pucharem

Po dość wyrównanym początku meczu, inicjatywę szybko przejęli gospodarze, ostatecznie wygrywając w pierwszym secie 25:17. Kolejne 2 partie były już bardziej wyrównane, jednak w decydujących momentach, to zespół z Lublina lepiej wykorzystywał swoje szanse. Następne dwa sety zakończyły się wynikami 25:23 i 25:22. Kolejne spotkanie Norwida z ekipą z Lublina już w niedzielę (23.02.), w ramach 26. kolejki PlusLigi. Mecz będzie miał duże znaczenie w kontekście ligowej tabeli.

fot. FB Norwid Częstochowa

Czytaj także:

REKLAMA