Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nieudany wyjazd siatkarzy Exact Systems Norwid do Wrocławia

Facebook Twitter

Siatkarze Exact Systems Norwid przegrali w poniedziałek (08.11.) we Wrocławiu w meczu Tauron 1 Ligi z Chemeko System Gwardią 0:3.

Foto: Exact Systems Norwid

Na ósmy mecz obecnego sezonu siatkarze Exact Systems Norwid pojechali w poniedziałek do Wrocławia i zmierzyli się z Chemeko System Gwardią. W poprzednim sezonie częstochowianie przegrali cztery razy z Gwardią. Teraz chcieli się przełamać o powalczyć o zwycięstwo. Tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu pokonali silną Visłę Bydgoszcz.

Tym razem też się nie udało. Częstochowianie przegrali w trzech setach 0:3. Trener Exact Systems Norwid nie miał do dyspozycji pełnego składu. W składzie zabrakło atakującego Tomasza Kryńskiego, a na libero zagrał Artur Sługocki.

W drużynie gospodarzy zagrało dwóch byłych zawodników Norwida: Dawid Woch i Bartłomiej Zawalski, który po drugiej stronie siatki miał swojego brata Mateusza…

Po porażce we Wrocławiu siatkarze Exact Systems Norwid mają na koncie 4 zwycięstwa i 4 porażki. Po 8 kolejkach mają 10 punktów i zajmują 10. pozycję.

Chemeko-System Gwardia Wrocław – Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)

Exact Systems Norwid: Biliński, Usowicz, Łapszyński, Wnuk, Zawalski, Długosz, Sługocki (libero), Mordarski (libero) – Kowalski, Popiela, Gibek, Podborączyński.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj