Nieudany początek wiosny Skry Częstochowa

Porażką w wyjazdowym meczu z Górnikiem Polkowice rozpoczęła się runda wiosenna dla piłkarzy Skry Częstochowa. W meczu 21 kolejki 2 ligi, rozegranym w sobotę (29.02) podopieczni trenera Pawła Ściebury przegrali z Górnikiem 1:4 (0:1).

Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie Mariusz Szuszkiewicz, który w 25 minucie zdobył gola dla gospodarzy. „Katem” naszych piłkarzy okazał się jednak Michał Bednarski, który skompletował „hat tricka”, pokonując Mateusza Kosa w 63, 64 i 80 minucie. Honorową bramkę dla Skry z rzutu karnego zdobył w 73 min. Dawid Wolny.
Po tym spotkaniu częstochowianie nadal zajmują 16 miejsce z 22 punktami, tracąc do bezpiecznego miejsca w tabeli 2 punkty. Piłkarze Skry przed okazją do zdobycia pierwszych punktów wiosną staną już w najbliższą sobotę (07.03), kiedy to podejmą na własnym stadionie drużynę Elany Toruń. Początek meczu o godzinie 13.30