Nasi zawodnicy taekwon-do znów zakończyli mistrzostwa z licznymi medalami na koncie

Tym razem chodzi o seniorów Klubu Sportowego Dragon, którzy wrócili z Białej Podlaskiej. Nasza reprezentacja pokazała się z jak najlepszej strony podczas XXIX Mistrzostw Polski Taekwon-Do Seniorów. Łącznie rywalizowało 144 zawodników i zawodniczek z 36 klubów z całego kraju.

Zawodnicy Dragona zdobyli siedem medali w tym 2 srebrne i 5 brązowych. Trzecie miejsce w układach wywalczył Kamil Badura, trzeci w układach mężczyzn był też Kamil Starczewski. Indywidualnie w testach siły brąz wywalczył Tomasz Bejm. W walce tradycyjnej srebro przypadło Oliwii Lenczner i Kamilowi Badurze. Do tego Dragon osiągnął 2 miejsce w kategorii drużynowych walk kobiet, 3 w walkach mężczyzn i 3 w kobiecych układach. Gratulujemy i czekamy na więcej. Teraz nasza drużyna taekwon-do szykuje się do październikowego Pucharu Świata który rozgrywany będzie w Budapeszcie.