StartWiadomości

Największy remont na drogach naszego miasta już prawie na finiszu

W ostatnich dniach ponownie po kilkumiesięcznej przerwie została uruchomiona sygnalizacja świetlna na rondzie Trzech Krzyży. Zaczął działać też nowy sygnalizator na pobliskim skrzyżowaniu Warszawskiej z ul. Kawią. To znak, że prace mają się ku końcowi, a odcinek od ronda do wiaduktu na Aniołowie jest już niemal skończony. Została tylko kosmetyka.

Ekipy powoli przystępują do układania ostatniej warstwy asfaltu od wiaduktu nad DK-1 do ronda przy ul. Rząsawskiej. Na samym rondzie oraz przy rozjeździe Rędzińskiej z Batalionów Chłopskich prace są prowadzone najbardziej intensywnie. Przypomnijmy że również na skrzyżowaniu z Norwida pojawią się dodatkowe światła kierujące ruchem, pozostałe duże skrzyżowania na Warszawskiej i Rędzińskiej zostały przebudowane na ronda.

Od jutra (15.09.) do piątku będą utrudnienia na Warszawskiej od Dickensa do wiaduktu nad krajową jedynką, drogowcy będą kończyć etapami obydwa pasy jazdy, na koniec nawierzchnia będzie układana na samych rondach przy Rząsawskiej oraz przy Dickensa.

Jak informował zarząd dróg pozostałe prace jak sadzenie nowych drzew będzie odbywało się już w październiku.

Zostaw komentarz