Garniec Smaków

Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Najlepsze filmy dla dzieci [materiał partnera]

Facebook Twitter

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas w bardzo szybkim tempie. Oznacza to, że spędzimy ten czas w gronie najbliższych, a co za tym idzie, będziemy musieli znaleźć jakieś ciekawe zajęcia dla całej rodziny. Po krótkim namyśle wspaniałym pomysłem okażą się filmy dla dzieci. Mianowicie dzisiaj skupię się na filmach o księżniczkach, pieskach oraz bliźniaczkach.

Najlepsze filmy księżniczkach

Przeczytaj o innych filmach o księżniczkach dla dzieci: https://filmi.pl/filmy-o-ksiezniczkach

Zaplątani

Tytuł bajki ”Zaplątani” odnosi się nie tylko do długich loków głównej bohaterki, ale także do splątanej sieci tajemnic leżących u podstaw tego, jak Roszpunka trafiła do wieży. Piosenki, projekty postaci i fabuła sprawiają, że jest to jedno z najlepszych dotychczasowych dzieł Disneya. Flynn Rider, najbardziej poszukiwany bandyta w królestwie, natknął się na wieżę Roszpunki po udanym skoku na tiarę, spotykając długoletnią mieszkankę i właścicielkę włosów o długości 70 stóp, która jest niesamowicie ciekawa świata na zewnątrz. Ta nieprawdopodobna para zawiera ze sobą układ, rozpoczynając przygodę, która jest zachwycająca, a czasem nawet niepokojąca. Nawet jeśli filmy Disneya nie przypadają ci do gustu, zdziwisz się dowcipnym i przyjemnym podejściem Zaplątanych.

Księżniczka i żaba

To współczesna odmiana klasycznej opowieści, przedstawiająca dziewczynę imieniem Tiana oraz żabiego księcia, który desperacko pragnie znów być człowiekiem, oraz fatalny pocałunek, który prowadzi ich oboje na przezabawną przygodę przez mistyczną zatokę Luizjany. Ta opowieść to coś więcej niż tylko romans: Tiana jest zaradną, pracowitą bohaterką, która jest wzorem do naśladowania i jest jedną z pierwszych bohaterek Disneya, której nie musi ratować mężczyzna. To może być świetny film do pokazania twojej córce, jeśli ma odważną osobowość, taką jak Tiana. Zdecydowanie warto go zobaczyć!

Najlepsze filmy o pieskach

Przeczytaj o innych filmach o pieskach dla dzieci: https://filmi.pl/filmy-o-pieskach

Zakochany kundel

Ten animowany klasyk Disneya opowiada o rozpieszczonej psince o imieniu Lady, której wygodne życie umyka, gdy jej właścicielom rodzi się potomstwo. Po pewnym czasie Lady trafia na ulicę, gdzie zaprzyjaźnia się z nią i chroni ją  zabłąkany kundel Tramp. Romans zaczyna rozkwitać między dwoma psami, ale ich liczne różnice, a także więcej dramatów w domu Lady, grożą rozdzieleniem ich. Przepiękna bajka ukazująca bezgraniczną i prawdziwą miłość, mimo wielu podziałów. Może ona wiele nauczyć nasze pociechy i bez wątpienia trzeba ją obejrzeć.

Piorun

Mały biały piesek występujący w ekstremalnych filmach akcji nie wie, że jest bohaterem filmu i myśli, że jego niesamowite moce są prawdziwe. Kiedy Piorun przypadkowo zostaje przetransportowany ze swojej hollywoodzkiej sceny na podłe ulice Nowego Jorku, rozpoczyna swoją niesamowitą przygodę. Uzbrojony tylko w swoje złudzenia, w towarzystwie kota i chomika, wyrusza na poszukiwanie swojej właścicielki, Penny. Bajka ta ukazuje nam wolę walki tytułowego psiaka, po to aby odzyskać to co przypadkowo stracił. Ulubieniec dzieciaków nie tylko z uniwersum bajkowego.

Marley i ja

Młode małżeństwo – John i Jenny Grogan przeprowadzają się na Florydę, gdzie kupują swój pierwszy dom i znajdują pracę. Wkrótce potem Groganowie adoptują Marleya, uroczego szczeniaka labradora. Marley szybko wyrasta na psotną pociechę. Mimo to, nawet gdy rozrabia udaje mu się wprowadzić dużo szczęścia do życia rodziny. Prześmieszny i uroczy film dla całej rodziny. Idealny na ten świąteczny czas.

Najlepsze filmy o bliźniaczkach

Zobacz inne filmy o bliźniaczkach dla dzieci: https://filmi.pl/filmy-o-blizniaczkach

Paszport do Paryża

Familijna, amerykańska komedia z 1999 roku. Główne role zostały zagrane przez siostry Olsen, a sam film ukazuje nam perypetie młodych bliźniaczek chcących zwiedzić Paryż i odwiedzić ukochanego dziadka. Film ten rozbawi całą rodzinę i na pewno go pokochacie.

Zamiana z księżniczką

Film idealny na okres świąt. Prowadząca zwykłe życie cukierniczka z Chicago, która wygląda identycznie jak księżniczka zamienia się z nią rolami, z czego wynika wiele zabawnych sytuacji. Świetna komedia dla całej rodziny, idealnie pasująca do klimatu świąt Bożego Narodzenia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj