Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Najlepsi z najlepszych w powiecie nagrodzeni. Doroczne statuetki wręczył starosta Krzysztof Smela

Facebook Twitter

Najlepsi z najlepszych w powiecie zostali nagrodzeni, czyli wręczone zostały doroczne statuetki Starosty Częstochowskiego. Nagrody przyznawane są w kategoriach: kultura i edukacja, sport i turystyka, samorządność i polityka społeczna, przedsiębiorczość oraz za szczególne osiągnięcia dla regionu.

fot. czestochowa.powiat.pl

Wielu laureatów nagród starosty Krzysztofa Smeli doskonale znamy:

Michał Dzwonnik: W kategorii Kultura i Edukacja wręczono 3 statuetki, uhonorowano nimi Iwonę Skorupę, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Poczesnej, zespół folklorystyczny Janowianie z Janowa oraz Mateusza Pospieszalskiego. W kategorii Sport i Turystyka laureatami zostali Mateusz Świdnicki, zawodnik Klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa, Stanisław Skiba z Koniecpola oraz Wiesław Matyga. W kategorii Samorządność statuetkę odebrali Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta Olsztyn oraz Tomasz Gęsiarz, Wójt Gminy Mstów.

– o nagrodach mówi Michał Dzwonnik z biura prasowego Starostwa Powiatowego w Częstochowie. Ważne były też dla naszych okolic szczególne osiągnięcia i wydarzenia. I tutaj przyznane zostały nagrody:

Michał Dzwonnik: Statuetką nagrodzono Stowarzyszenie Rybacka Lokalna Grupa Działania Jurajska Ryba w Przyrowie, Ochotniczą Straż Pożarną w Konopiskach, Koncert Patriotyczny „Droga ku Wolności” w Mykanowie, Lokalną Grupę Działania Bractwo Kuźnic z Poczesnej oraz wydarzenie cykliczne Święto Pszczoły w Kłomnicach.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy

fot. czestochowa.powiat.pl

Fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie na stronie Powiatu Częstochowskiego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lutego 2024