Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nagrody dla sportowców wręczone. Wśród wyróżnionych piłkarze Rakowa

Facebook Twitter

Miejskie nagrody I, II i III stopnia za największe osiągnięcia trafiły do częstochowskich sportowców, trenerów i działaczy. Za szczególne wyniki w 2022 roku uhonorowano łącznie 150 osób.

Nagrody dla sportowców
fot.Ł.Stacherczak/czestochowa.pl

Cała uroczystość z wręczeniem statuetek prezydenta miasta odbyła się w Hali Sportowej Częstochowa. Nagrody i wyróżnienia odebrało w sumie 150 sportowców, szkoleniowców i działaczy wielu dyscyplin reprezentowanych na lokalnym podwórku sportowym. Przyznano 64 nagrody, w tym 10 pierwszego stopnia, 7 drugiego stopnia i 47 trzeciego stopnia, ponadto 86 wyróżnień.

Wśród najważniejszych odbierających nagrody byli częstochowscy piłkarze Rakowa, jak Ivi Lopez, Lederman, Arsenić, Kovacević czy Fran Tudor, oczywiście też trener Marek Papszun. Podobnie w żużlu: trzy ważne nagrody pierwszego stopnia odebrali – trener Lech Kędziora, zawodnicy Leon Madsen i Jakub Miśkowiak.

Nagrody odebrali przedstawiciele również wielu innych dyscyplin, ze znaczącymi sukcesami na koncie: tenisistki stołowe, startujący w chodzie sportowym, szachach, nordic walking, w sportach walki, skokach do wody, kolarstwie, rugby czy szermierce.

Nagrodzonym gratulujemy.

Cała lista na stronie Częstochowy.

Nagrody dla sportowców

fot.Ł.Stacherczak/czestochowa.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj