Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nadal są do wykorzystania środki unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Facebook Twitter

Przypomina o tym Agencja Rozwoju Regionalnego. Zaplanowane w najbliższych dniach warsztaty mogą pomóc osobom planującym uruchomienie własnej działalności gospodarczej.

fot. stevepb / pixabay.com

Mówi prezes ARR Marcin Kozak:

Szkolenia przeznaczone są dla osób, które planują uruchomienie własnej działalności a podczas tych szkoleń zostaną omówione możliwości wsparcia, takie jak dotacje i pożyczki ze środków Unii Europejskiej, które nam jeszcze pozostały w tej perspektywie finansowej. Szkolenia odbędą się 9, 11 i 22 września w Parku Przemysłowo-Technologicznym. 

Szkolenie organizuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Zainteresowani powinni wypełnić stosowny formularz zgłoszeniowy, bo z uwagi na epidemię w spotkaniu może wziąć udział tylko 15 osób.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie organizuje bezpłatne szkolenia. Informacje na temat szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej agencji. Mamy jeszcze kilka miejsc na 11 i 22 września, także zachęcamy do składania formularzy a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z lokalnym punktem informacyjnym. 

O szkolenia można pytać urzędników, szczegóły agencja i punkt informacyjny publikują również w internecie. Start 11 września w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy Wałach Dwernickiego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lipca 2024