Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Na razie al. Wojska Polskiego jest otwarta [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Remont miał ruszyć o poranku, tak przynajmniej także na naszej antenie zapowiadał Miejski Zarząd Dróg. Na razie jednak nic nie wskazuje na to, że drogowcy przystąpią do największej w historii inwestycji na ulicach w mieście.

Jak sprawdzili reporterzy, którzy wybrali się radiowym samochodem w tę część miasta na razie al. Wojska Polskiego można przejechać bez przeszkód:

Na ten moment wszystko jest już przygotowane do zamknięcia. Oznaczenia i znaki są już gotowe, są jednak nadal pozaklejane. Póki co przejedziemy całą długością Wojska Polskiego w obu kierunkach. Bądźcie czujni! MZD nie podaje konkretnej godziny, chociaż początkowo miało to być o poranku.

 

AKTUALIZACJA

Inwestycja w al. Wojska Polskiego rusza dopiero jutro (3.08.)

Nie dziś a dopiero jutro (3.08.)!!! Przebudowa w alei Wojska Polskiego rozpocznie się z jednodniowym opóźnieniem, mimo że MZD wielokrotnie zapowiadał początek prac, na dzisiejszy (2.08.) poranek. Także na naszej antenie informowaliśmy o początku największej w historii inwestycji drogowej wmieście. Tymczasem jak sprawdziła nasza reporterka, początek prac planowany jest dopiero na jutro (3.08.). Jak powiedział przed chwila rzeczniczka częstochowskiej policji Sabina Chyra Giereś, zmiana organizacji ruchu, na starej gierkówce, ma nastąpić o 10:00. Czy tak się stanie? Będziemy to sprawdzać.

 

Zobacz także:

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj