Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Na policji jeszcze echa weekendu. Za dużo niebezpiecznego działo się na drogach

Facebook Twitter

Dużo działo się na naszych, częstochowskich drogach w miniony weekend. Za dużo - zdaniem policjantów z drogówki. Do tego były osoby nietrzeźwe za kółkiem i kolejny kierowca, który stracił prawo jazdy.

fot. czestochowa.policja.gov.pl

Było sporo kolizji i jeszcze więcej wykroczeń, które mogą powodować niebezpieczne sytuacje drogowe i spore zagrożenie dla pieszych.

Barbara Poznańska: Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie odnotowali 24 kolizje drogowe. Mundurowi wyeliminowali również z dalszej jazdy dwóch kierujących, którzy prowadzili swoje pojazdy na podwójnym gazie. Zatrzymano również jednemu kierującemu uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o 51 km/h. Ogólnie częstochowska drogówka ujawniła 271 wykroczeń, w tym 119 dotyczyło przekroczenia prędkości

– podsumowała dla nas asp. szt. Barbara Poznańska, rzecznik Miejskiej Komendy Policji w Częstochowie. Kilka dni wcześniej, podczas całodniowej akcji „Prędkość”, policja odebrała prawo jazdy trójce piratów drogowych.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj