Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Na Bugajskiej łatwiej, ale na wysokości Rakowskiej trudniej. Zmiany w rejonie DK91

Facebook Twitter

Drogowcy nieco ułatwiają nam poruszanie się w sąsiedztwie budowy al. Wojska Polskiego na południu miasta. Od dziś (20.02) kolejne zmiany w rejonie DK91.

fot. facebook.com/miejskizarzaddrogwczestochowie

Wreszcie sprawniej ma być na wylocie z Częstochowy w kierunku Olsztyna, ale przymknięcie ulicy Rakowskiej może nastręczać dalsze trudności. Przeprogramowano światła i od dzisiaj (20.02) znów jest możliwy wyjazd z ul. Długiej na wprost w ul. Bugajską przez DK91.

Nadal też skręcimy w prawo z ul. Długiej w Aleję Wojska Polskiego jadąc na Katowice.

Maciej Hasik: Pozostałe czynne dotąd relacje na skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego, Długiej, Bugajskiej pozostają bez zmian. Jednocześnie na potrzeby budowy nowej Alei Wojska Polskiego wykonawca zamknie do odwołania wyjazd łącznikiem z ulicy Rakowskiej w Aleję Wojska Polskiego w kierunku Katowic. Ulicą Długą prowadzi lokalny objazd tego zamknięcia. Autobusy komunikacji miejskiej jadące w kierunku ulicy Bugajski zostaną skierowane także na wspomniany objazd.

Jak mówi Maciej Hasik, rzecznik MZD, objazdy dotyczą autobusów na liniach: 39, 53, 58, 65 i 68 w kierunku Kręciwilka oraz Olsztyna i Poczesnej. Sprawdźcie trasy i rozkłady dla swoich linii.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj