Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Muzycznie w plenerze za sprawą Liswarta Rock Festiwalu i Powitania Lata w Zawadach

Facebook Twitter

Czeka nas weekend pełen muzycznych wrażeń na żywo. Propozycją dla fanów mocnego brzmienia będzie w sobotę (22.06.) Liswarta Rock Festiwal.

Liswarta Rock
fot.pixabay

Liswarta Rock Festiwal już w sobotę (22.06.)

Jan Kowalik: Będzie to piąta edycja festiwalu, pierwsza odbyła się 2019 roku. W tym roku mamy sześć zespołów, dwie największe gwiazdy to niewątpliwie Dezerter i Hurt, ale są też zespoły lokalne, także myślę każdy znajdzie coś dla siebie. Miejscem, gdzie cała impreza się odbywa, jest stadion KS Liswarty Popów w Zawadach, także atrakcji na pewno nie zabraknie. Impreza zaczyna się o godzinie 17.00 i bawimy się aż do północy, a może i nawet troszkę dłużej.

Twórcy zapewniają, że Liswarta Rock Festiwal to piękne miejsce, pozytywni ludzi i najlepsza muzyka. Jak mówił w Radiu Jura – wójt gminy Jan Kowalik, przygotowano też atrakcyjne, koncertowe powitanie lata. Lokalny samorząd poleca dwie imprezy. W niedzielę 23 czerwca zapraszają wspólnie gmina Popów i Gminne Centrum Kultury. Spotykamy się na Stadionie KS Liswarta w Zawadach:

Jan Kowalik: Zaczyna się występami dzieci ze szkół z terenu gminy Popów, z Gminnego Centrum Kultury, jest teatrzyk dla dzieci na małej scenie, animacje dla dzieci i tych atrakcji dla dzieci i młodzieży na pewno nie zabraknie. O godzinie 18.30 startujemy znowu z dużą dawką muzyki…

Zachęcał wójt Popowa Jan Kowalik.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024