Garniec Smaków

Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Muzycy zapraszają na Dni Patrona w czwartek i piątek w Zespole Szkół Muzycznych

Facebook Twitter

Dwa dni koncertów, prezentacji muzycznych i spotkań z absolwentami. Zespół Szkół Muzycznych na czwartek i piątek (09-10.12.) zaplanował bogaty program wydarzeń w ramach Dni Patrona.

tot. Jakub Mizera/ facebook.com/Zespol-Szkol-Muzycznych-im-Marcina-Jozefa-Zebrowskiego-w-Czestochowie

Zaprosi do auli szkoły przy Jasnogórskiej oraz do bazyliki jasnogórskiej miłośników klasycznych dźwięków.

W tym roku udało nam się zaplanować i zorganizować Dni Patrona, które odbędą się 9-10 grudnia. W czwartek sopranistka, która obecnie śpiewa w Cameracie – jest to zespół z Katowic, o godzinie 18:00 mamy uroczysty koncert uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Bazylice Jasnogórskiej, nasze chóry. Mamy jeszcze spotkanie 10 grudnia z naszym absolwentem, już uznanym kompozytorem prof. Sławomirem Czarneckim

– polecała muzyczne wydarzenia dyr. Urszula Ledwoń z Zespołu Szkół Muzycznych im. Żebrowskiego. Szkoła będzie gościć swoich absolwentów, dzisiaj znanych ludzi świata muzyki. Swoimi talentami pochwalą się podczas występów dzisiejsi uczniowie. Uroczysty koncert w Bazylice Jasnogórskiej o godz. 18:00.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chcących usłyszeć piękne utwory, które zabrzmią. Zabrzmią m.in. Wolfgang Amadeusz Mozart, Wojciech Kilar ze słynną Wiktorią, będą występowali też instrumentaliści, Orkiestra z utworem na czworo skrzypiec z koncertem jurajskim, także serdecznie zapraszamy. Wstęp jest wolny, radzimy się zjawić przed 18:00

– polecała Joanna Klajnowska-Pełka. Zespół Szkół Muzycznych poleca 2 dni obchodów Dni Patrona – Marcina Józefa Żebrowskiego.

fot. facebook.com/Zespół-Szkół-Muzycznych-im-Marcina-Józefa-Żebrowskiego-w-Częstochowie

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj