Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Muzeum Częstochowskie z nagrodami!

Po rozstrzygnięciu konkursu Marszałka Województwa Śląskiego za wydarzenie muzealne roku, Muzeum Częstochowskie wychodzi z dwoma wyróżnieniami.

fot.fb/Muzeum Częstochowskie
fot.fb/Muzeum Częstochowskie

Szacowany czas czytania: 00:32

Muzeum Częstochowskie

Naszemu muzeum zostały przyznane nagrody za zadania „Karuzela z Madonnami – wizerunki Matki Boskiej Częstochowskiej” oraz „Konserwacja tła fotograficznego z wizerunkiem klasztoru jasnogórskiego…”.

fot.fb/Muzeum Częstochowskie

Uroczysta gala odbyła się w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu. Oba projekty zostały dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagroda marszałka przyznawana jest od 2006 roku. Na konkurs wpłynęło łącznie 47 zgłoszeń z 15 muzeów województwa śląskiego.

Czytaj także:

REKLAMA