Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Musicalowy Sylwester

Klubie Politechnik przygotowuje prawdziwą rewię muzyczną na sobotni (31.12) wieczór.

Szacowany czas czytania: 00:16

Spektakl Sylwestrowy ma mieć broadwayowski charakter, a na scenie pojawią się tancerze, wokaliści i grupy wokalne z warszawskich teatrów muzycznych. Widzowie usłyszą i zobaczą przeboje musicalowe, z Evity, West Side Story czy Skrzypka na dachu. Programu mają dopełnić przeboje Lizy Minelli, Elvisa Presleya i Franka Sinatry. Początek w sobotę (31.12) o 20.00.

REKLAMA