Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

MPK ma nowego dyrektora

Mariusz Sikora, dotąd dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu został nowym prezesem częstochowskiego MPK. Miejska spółka nie miała swojego głównego szefa od 4 miesięcy, gdy na emeryturę przeszedł dotychczasowy prezes Roman Bolczyk. Decyzję o obsadzeniu stanowiska podjęła podczas ostatniego posiedzenia w miniony piątek (10.11.) rada nadzorcza częstochowskiego przewoźnika.

Szacowany czas czytania: 00:00

REKLAMA