Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mobilne punkty Spisu Powszechnego we wtorki i czwartki

Facebook Twitter

Mobilne punkty do samospisu we wtorki i czwartki – pod warunkiem oczywiście dobrej pogody. W Częstochowie do tej pory spisało się dopiero ok. 43% uprawnionych. Mobilne punkty do samopisu ponownie pojawią się w przy centrach handlowych ,,Promenada” i ,,Jagiellończycy”.

Do tej pory z plenerowych stanowisk skorzystało już w mieście ponad 1000 osób. Akcja rusza od w przyszłym tygodniu (10.08.). W przypadku przyzwoitej pogody przedstawiciele Miejskiego Biura Spisowego będą czekać na wszystkich chętnych w godzinach od 9:00 do 13:00. Dodatkowo w najbliższą środę (11.08.) dodatkowy punkt zostanie zorganizowany także na placu Biegańskiego w centrum miasta, ma działać od godz. 9:00 do 15:00.

Ze stanowisk do samospisu można też korzystać cały czas w budynku Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 w godzinach pracy Urzędu (7.30-15.30).

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa do 30 września, a jego podstawową metodą jest internetowy samospis. Odbywa się on poprzez stronę spis.gov.pl za pośrednictwem formularza spisowego.

Na podstawie informacji z Miejskiego Biura Spisowego

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj