Młodzieżowcy Włókniarza ze srebrnym medalem DMPJ

W finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegranym w czwartek (01.10) na torze w Zielonej Górze żużlowcy Eltrox Włókniarza Częstochowa w składzie: Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki, Bartłomiej Kowalski, Kamil Król zajęli drugie miejsce i zdobyli srebrny medal. W zawodach triumfowali młodzieżowcy gospodarzy Falubazu Zielona Góra.

Zdobywcy złotego medalu startowali w składzie Norbert Krakowiak, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak, Fabian Ragus i Jakub Osyczka. Brązowy medal przypadł juniorom z łotewskiego klubu Lokomotiv Daugavpils.
Falubaz na swoim koncie zgromadził 39 punktów, o 3 więcej od naszych juniorów. W ekipie Włókniarza 13 punktów wywalczył Miśkowiak, 10 oczek zgromadził Świdnicki, 8 Kowalski, a bez punktów zawody ukończył Król.