Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Młodzież, która spędza wakacje w mieście, nie będzie się nudzić

Jak zwykle magistrat zaplanował cykl imprez i atrakcji dla uczniów, którzy zechcą skorzystać z propozycji w swoim najbliższym otoczeniu. W tym roku na te imprezy przeznaczy 52 tysiące złotych.

Szacowany czas czytania: 00:17

Fundusze zostaną przeznaczone dla organizacji, które przygotowują letnie propozycje dla młodych…

– mówił Marcin Dobrzański z Urzędu Miasta. Akcja Lato w Mieście potrwa przez cały lipiec i sierpień. W ofercie znalazły się, gry, zabawy, turnieje sportowe, wycieczki piesze i autokarowe. Organizatorami są szkoły, kluby sportowe, stowarzyszenia, a także częstochowskie PTTK.

REKLAMA