Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Młodzi, zdolni z nagrodą prezydenta Częstochowy

55 częstochowskich- szczególnie uzdolnionych- uczniów otrzymało Nagrody Prezydenta Miasta. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się we wtorek (4.06.) w Młodzieżowym Domu Kultury.

Szacowany czas czytania: 00:06

Posłuchaj naszej relacji z tej uroczystości:

– mówili prezydent miasta Krzysztof Matyjaszczyk, Ryszard Stefaniak z magistratu oraz tegoroczni  laureaci.

REKLAMA