Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mistrzostwa Polski w kickboxingu już w ten weekend

Facebook Twitter

Czołowi przedstawiciele kickboxingu w Polsce zjadą w ten weekend (15-17.03.) do Kleszczowa. W SOLPARKU na powierzchni 1050 m2 odbędą się walki eliminacyjne oraz niedzielna gala finałowa.

To już po raz trzeci Polski Związek Kick Boxingu zdecydował powierzenie SOLPARKOWI Kleszczów, jako obiektowi spełniającemu  niezbędne wymogi techniczne, zorganizowanie MISTRZOSTW POLSKI W KICKBOXINGU SENIOR/SENIORKA.

Mistrzostwa odbędą się w dniach: 15 – 17.03.2013r. na  wielofunkcyjnej hali sportowej SOLPARKU o powierzchni 1050 m2 oraz z widownią wyposażoną w 215 miejsc siedzących.

W piątek (15.03.) od godz. 15:00 rozpocznie się ważenie i mierzenie uczestników. W przypadku dużej ilości zawodników, tego dnia – około godziny 21.15 – planowane są  pierwsze walki eliminacyjne. W sobotę (16.03.) od godziny 9:30 do późnych godzin wieczornych zostaną przeprowadzone walki eliminacyjne, zaś w niedzielę (17.03.)  zapraszamy kibiców na eliminacje i półfinały mistrzostw. Około godziny 13:00 przewidziana jest GALA FINAŁOWA.

Wstęp na walki eliminacyjne będzie bezpłatny, natomiast niedzielna gala finałowa będzie biletowa. Organizatorzy zapewniają, że warto zapłacić 15 zł, aby zobaczyć prawdziwych mistrzów tej dyscypliny sportowej.

Tegoroczne mistrzostwa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zawodników. Do dziś SOLPARK prowadzący rejestrację zawodników, przyjął zgłoszenia blisko 80 osób chętnych do udziału w mistrzostwach. Przewidują, iż w zawodach weźmie udział blisko 150 zawodników w tym czołowi przedstawiciele KICKBOXINGU W POLSCE.

Organizatorami mistrzostw są POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU, SOLPARK KLESZCZÓW Sp. z o.o. oraz piotrkowska szkoła sztuk walki TOM CENTER.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2023