Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mimo trwającej sytuacji, drogowcy nie przerywają zaplanowanych remontów dróg

Facebook Twitter

Kwarantanna w związku z szerzącą się epidemią, na ulicach Częstochowy widać zdecydowanie mniejszy ruch, to też ułatwia prowadzenie zaplanowanych wcześniej prac drogowych.

Szczegóły zna Katarzyna Fica:

Tak, o tym informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu. 16 marca rozpoczęły się roboty związane z odwodnieniem dzielnicy Północ. W związku z pracami tymczasowa organizacja ruchu obowiązuje w rejonie ulicy Św. Brata Alberta, gdzie zawężono jezdnię po stronie prawej na długości ok. 80m i szerokości 0,5m (pomiędzy ul. Hiacyntową i Banacha). Taka organizacja obowiązywać będzie przez ok. 2 tygodnie. Od 17 marca utrudnienia pojawią się w rejonie ulicy Łosiowej. Będą spowodowane budową drogi. Również od wtorku ograniczenia wystąpią w ciągu al. Bohaterów Monte Cassino, która będzie przebudowywana na odcinku od ul. Słowackiego do Goszczyńskiego.

Zatem raz jeszcze powtórzmy, w najbliższym czasie, w związku z remontami częstochowskich ulic, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w kilku dzielnicach Częstochowy. Ograniczenia dotyczą ulic: Piastowskiej, Łosiowej, Św. Brata Alberta i Bohaterów Monte Cassino. Utrudnienia występują w rejonie ulicy Piastowskiej, gdzie trwa budowa miejsc parkingowych i postoju taxi.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 lipca 2024