Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Miłośnicy kickboxingu rozpoczęli zbiórkę na rzecz dzieci z najuboższych rodzin

Facebook Twitter

W ramach akcji, w Zespole Szkół im. Żeromskiego przygotowano otwarty trening w tej dyscyplinie przeprowadzony przez Przemysława Ziemnickiego. Mistrz spotkał się też z fanami kickboxingu w Pubie Sportowym Stacherczak.

Celem jest zebranie pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, dla tych którzy garną się do trenowania.

Mówią Kinga Jezik oraz Igor Stacherczak, wolontariusze Klubu Quick Shot Kickboxing. Każdy może włączyć się w zainicjowaną akcję charytatywną. Wszystko po to aby stworzyć szanse sportowe osobom, które mają nieco trudniejszy życiowy start…

Mówi popularyzator tej dyscypliny w naszym mieście Łukasz Wabnic. W akcję „Warto spełniać marzenia” zaangażowali się wolontariusze: Kinga Jezik, Igor Stacherczak i Jakub Kutek, którzy starają się aby o ich pomyśle zrobiło się głośniej. Efektem ma być odzew finansowy osób, które chcą wesprzeć sportowy rozwój młodzieży z uboższych rodzin.

Mówią Igor Stacherczak i Jakub Kutek. Jeżeli zebranych pieniędzy wystarczy, pomysłodawcy i wolontariusze chcą wspierać zakup sprzętu sportowego dla kolejnych potrzebujących osób. W kolejnych latach być może uda się tym sposobem wypromować również inne sportowe dyscypliny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2020