Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mikołajkowe skakanie w Stacji Grawitacja

Facebook Twitter

To był wyjątkowy dzień, na który każdy czeka cały rok! 6 grudnia, czyli dzień świętego Mikołaja. Oczywiście nie umknęło to naszej uwadze i również tą wyjątkową datę w szczególny sposób postanowiliśmy zaznaczyć w Radiu Jura na 93,8 fm! Gdzie byliśmy? W miejscu gdzie dzięki trampolinom prawie udało nam się doskoczyć do lecących nad Częstochową sań świętego Mikołaja!

O jakim miejscu mowa? Byliśmy w Stacji Grawitacja przy ulicy Bór w Częstochowie!

Jakie macie mikołajkowe marzenia? Spełniły się?

Jeśli codzienność nie pozwoliła Wam pamiętać, o tym, że w czwartek 6 grudnia, obchodziliśmy mikołajki, przypominaliśmy o tym całe popołudnie na 93,8 fm!

O mikołajkowe marzenia pytaliśmy już dorosłych, osoby nieco młodsze, więc teraz czas na najmłodszych:

Wracamy też pamięcią do zeszłotygodniowego konkursu „Pokaż jak skaczesz w rytm muzyki Radia Jura”. Zasady były proste wystarczyło z grupą znajomych lub z klasą ze szkoły nagrać film jak skaczecie w rytm dźwięków z 93,8 fm. W środę (05.12.) wyłoniliśmy zwycięzców zabawy. To klasa 3 c z Szkoły Podstawowej nr 41 z ulicy Okólnej w Częstochowie. Jak sobie poradzili, sprawdzić możecie w dziale WIDEO w naszym portalu. Ze zwycięzcami zabawy zdążyliśmy się zobaczyć w Stacji Grawitacja:

Mikołaj istnieje z pewnością!

Chyba warto wierzyć w Mikołaja, prawda? O Mikołaju, fantazjach i marzeniach rozmawiał z naszymi gośćmi Paweł Stępniewski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2020