Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

MGS: Młodzi artyści z Częstochowy prezentują swoje prace dyplomowe

Facebook Twitter

W Częstochowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które przyciągnie miłośników sztuki z całego regionu. Na wystawie "DYPLOMY_2024" zaprezentowane zostaną prace dyplomowe absolwentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Jana Długosza. Wydarzenie to będzie miało miejsce od 12 lipca do 1 września 2024 roku, a jego inauguracja zaplanowana jest na 11 lipca o godzinie 18.00.

MGS Miejska Galeria Sztuki

MGS zaprasza na DYPLOMY_2024

Tegoroczna edycja wystawy to przegląd dzieł studentów z różnych dziedzin artystycznych, takich jak malarstwo, rzeźba, grafika, fotografia, projektowanie oraz nowe media. Każda z prezentowanych prac jest efektem wieloletniej nauki, eksperymentów artystycznych oraz głębokiej refleksji nad otaczającym nas światem.

„DYPLOMY_2024” to nie tylko okazja do zapoznania się z twórczością młodych artystów, ale również moment na zastanowienie się nad rolą sztuki w edukacji oraz jej wpływem na współczesne społeczeństwo. Wystawa stanowi świadectwo ciężkiej pracy, talentu i kreatywności studentów, którzy są na początku swojej artystycznej drogi.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024