Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Memoriał Żużlowy Marka Czernego i Bronisława Idzikowskiego. Żużlowcy w hołdzie 25 marca

Facebook Twitter

Memoriał Żużlowy Marka Czernego i Bronisława Idzikowskiego, to powszechnie znana i prestiżowa impreza w Częstochowie, która upamiętnia dawnych żużlowych mistrzów.

Michał Świącik

Jedno z najstarszych tego typu wydarzeń w kraju ze swoją ponad pięćdziesięcioletnią historią 25 marca będzie mieć kolejną odsłonę.

Michał Świącik: Mamy w Częstochowie od kilku lat taki dylemat, bo to jest impreza prestiżowa, ale z drugiej strony my nie chcemy do niej podchodzić komercyjnie. Ja rozumiem inne kluby w Polsce, które robią memoriały, ale to są często materiały niedotyczące zawodników, którzy zginęli na torze. Tutaj mamy zupełnie inną budowę i nie wyobrażam sobie, żeby nasi chłopcy nie jechali. Dzwonił Grzesiu Walasek, dzwonił Antonio Lindberg, chce Mateja Zagara namówić do startu w tym memoriale. Także obsada będzie bardzo ciekawa, ale cały wic tego jest taki, żeby przyjść na ten obiekt, popatrzeć na piękny speedway, ale oddać też hołd

– zapowiadał Michał Świącik, prezes klubu Włókniarza Częstochowa, zapraszając w imieniu zawodników na memoriał na torze żużlowym.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj