Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mateusz Świdnicki wspólnie z policją na rzecz bezpieczeństwa na naszych drogach

Facebook Twitter

Mateusz Świdnicki znany u nas żużlowiec i wychowanek częstochowskiego klubu odchodzi z Włókniarza. Ma startować w barwach Wilków Krosno. Wcześniej jednak Mateusz pomoże częstochowskiej policji.

Zawodnik wesprze mundurowych z drogówki na rzecz poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Wszystko w ramach Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Na tę okoliczność w niedzielę 20 listopada częstochowska policja wspólnie z Komendą Wojewódzką w Katowicach, przygotowuje akcję, która z jednej strony zdyscyplinuje kierowców, uwrażliwi ich na kwestie bezpieczeństwa, ale też przypomni jak często dochodzi u nas do wypadków i ile ginie w nich osób. Drogówka chce też zaskoczyć kontrolowanych kierowców, dzięki udziałowi znanego żużlowca.

Mateusz Świdnicki w południe pojawi się w towarzystwie patrolu w rejonie ulic Dobrzyńskiej i Wręczyckiej. Pamiętajcie jednak o tym by jeździć ostrożnie przez cały czas, szczególnie, że w Częstochowie mamy liczne prace, a przed nami okres z gorszymi warunkami na drogach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024