Garniec Smaków

Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Marynarki męskie, które pokochasz w tym sezonie – Lavard [materiał partnera]

Facebook Twitter

Jesień i zima to czas, kiedy ubiór męski zyskuje zupełnie nowe wcielenie. Na znaczeniu zyskują marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy jesienna przyroda staje się mglista oraz bardziej melancholijna, warto zadbać o ubiór tak, aby nie tylko chronił przed zimnem, ale także był spójny z otaczającą nas aurą.

To także czas prezentacji najnowszych kolekcji modowych, w których projektanci starają się odpowiadać nie tylko potrzebom klientów, ale także podążać za intensywnie zmieniającą się rzeczywistością, w której pewne reguły pisane są na nowo.

Jesień i zima to czas, kiedy ubiór męski zyskuje zupełnie nowe wcielenie. Na znaczeniu zyskują marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy jesienna przyroda staje się mglista oraz bardziej melancholijna, warto zadbać o ubiór tak, aby nie tylko chronił przed zimnem, ale także był spójny z otaczającą nas aurą. To także czas prezentacji najnowszych kolekcji modowych, w których projektanci starają się odpowiadać nie tylko potrzebom klientów, ale także podążać za intensywnie zmieniającą się rzeczywistością, w której pewne reguły pisane są na nowo. Sezon jesień-zima 2021/2022 to wyraźny symbol powrotu do przyrody oraz wielkiego oczekiwania na zmiany. Odświeżona kolorystyka oraz klasyczne i ponadczasowe kroje są solidnym fundamentem dla zabawy konwencjami, stylami oraz zasadami. Przykładem tego są jesienne kolekcje męskie, które bardziej niż kiedykolwiek ulegają odformalizowaniu, zacierają granice między elegancją a codziennością oraz oferują odmianę wizerunku dla każdego nowoczesnego mężczyzny.

Sezon jesień-zima 2021/2022 w kolekcji męskiej Lavard został bezkonkurencyjnie opanowany przez styl smart-casual. Największej zmianie uległa przede wszystkim forma ubioru do pracy. Obserwujemy subtelny mariaż stylu klasycznego oraz smart-casualowego, który pozwala na więcej swobody oraz niesztampowych rozwiązań. Należy zacząć od tego, że zaproponowana przez projektantów kolorystyka dyskretnie mija się z odcieniami jesiennymi w klasycznym ujęciu. Na czele kolekcji Lavard stoją nietypowe i intrygujące kolory elektrycznej niebieskości oraz szlachetnej, głębokiej zieleni, które wciąż zatrzymują w naszej pamięci wspomnienia wakacyjnych spacerów górskimi dolinami. Osnowa kolorystyczna kolekcji ma w sobie także wiele kolorów bazowych, jak brązy i beże, które są w pewnym sensie elementem koniecznym każdego sezonu jesiennego. W tym roku nawet kolory bazowe dostają jednak nowe wcielenia. Klasyczne barwy jesieni występują w odświeżonych wariantach i tak brąz otrzymuje cynamonowy aromat, granat głęboką toń fioletu, a beż bardzo ciepły i nieco cielisty akcent. Moda wyraźnie nawiązuje do jesiennej natury oraz zachęca swoich użytkowników do refleksyjnego powrotu do korzeni.

W kolekcji męskiej zaprezentowanej przez Lavard umieszczono obowiązkowe elementy naszych jesiennych outfitów na pierwsze chłodniejsze dni. W tym sezonie nie będzie dziwić wyraźnie zaznaczony prym miękkiej oraz otulającej dzianiny. Miękkie, wełniane lub bawełniane golfy są ponadczasową propozycją na jesienne outfity w stylistyce smart-casualowej. Jeśli zestawimy dzianinę z nietypową dla niej kolorystyką, otrzymamy wyróżniającą się bazę dla nietuzinkowej stylizacji osadzonej w najnowszych trendach. Kobalt oraz butelkowa zieleń zestawione z cynamonowym brązem oraz korzenną czerwienią wyglądają szlachetnie i nieszablonowo. Przekreślają dotychczasowe zasady klasycznego doboru kolorów w ubiorze. To ważne z perspektywy ubioru biznesowego, którego dotyczy najwięcej zasad – nie tylko kolorystyka dostaje zupełnie nowego życia, ale także kroje ulegają liberalizacji. Promowane są połączenia sportowej bluzy oraz sneakersów z garniturem męskim, czy też połączenia kraciastych marynarek i dzianinowych golfów z jeansami i skórzanymi sztybletami. Ten sezon jest czasem ubioru warstwowego. Outfit składający się z kolorów, faktur oraz deseni, które współtworzą ze sobą szykowny wizerunek nowoczesnego uniformu męskiego jest bezbłędnym hitem tego sezonu!

Kolekcja męska Lavard na bieżący sezon jesień-zima 2021/2022 została zaprojektowana dla mężczyzn, którzy śmiało wprowadzają do swojej garderoby innowacje oraz nie boją się wyzwań. Połączenie klasycznych, sprawdzonych fasonów z nowoczesną, jesienną kolorystyką podąża w kierunku liberalizowania męskiej garderoby. Wiele dzieje się na rzecz wygody, lekkiej nonszalancji i jeszcze lepszego wyrażania indywidualnego stylu. Kolekcja jest już dostępna w sieci salonów firmowych oraz w sklepie internetowym marki. Zapraszamy do stworzenia swojej jesiennej garderoby z Lavard.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj