Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Marcin Piwnicki Promotorem Częstochowy 2019!

Facebook Twitter

Wyróżnienie ,,Promotor Częstochowy” to uhonorowanie osób i instytucji, które promują nasze miasto w mediach, podkreślają jego wyjątkowość, a tym samym budują jego markę i przyczyniają się do tego, że jest w pozytywny sposób rozpoznawalne. Wyróżniane są osoby bądź instytucje, które poprzez swój wizerunek wzmacniają rolę i pozycję miasta w odbiorze społecznym.

Okazją do wręczenia wyróżnienia był jak zwykle Dzień Samorządu Terytorialnego. Uroczystość odbyła się tuż przed koncertem ,,Wolność” na pl. Biegańskiego 25 maja. Nagrody wręczyli prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz przewodniczący Rady Miasta Zdzisław Wolski.

W kategorii media tytuł Promotora Częstochowy 2019 otrzymał nasz redakcyjny kolega, Marcin Piwnicki. Jeszcze jako student pracował w Radiu Lublin, był też związany z dziennikiem „Rzeczpospolita” w Warszawie, w którym zajmował się kulturą. Od 8 lat kieruje Radiem Jura w Częstochowie.

” To wyróżnienie traktuje jako nagrodę dla całej Redakcji, z którą od ośmiu lat budujemy obiektywne, lokalne i rzetelne radio. Budujemy je dla Was- naszych Słuchaczy”- powiedział ze sceny.

Wyróżnieni zostali także Janusz Siadlak, dyrygent Chór Collegium Cantorum i firma Scout – jeden z największych kompleksów rekreacyjno- sportowych w południowej Polsce.

Koncert ,,Wolność” w Dzień Samorządu Terytorialnego zorganizował Urząd Miasta wraz z Ośrodkiem Promocji Kultury ,,Gaude Mater”.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020